ataturk ilköğretim okulu

Join the forum, it's quick and easy

ataturk ilköğretim okulu
ataturk ilköğretim okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anlamlı sözler

anlamlı sözler Empty anlamlı sözler

Mesaj tarafından hüseyin günaydın C.tesi Nis. 24, 2010 8:38 pm

<< Geri [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 İleri >>
Gideceğiniz Yeri Bilmiyorsanız
♥️ Gideceğiniz yeri bilmiyorsanız, vardığınız yerin önemi yoktur.
Yorum Ekle

Öyle
♥️ Öyle kaba insanlar vardır ki ayı onların yanında centilmen sayılır.
Yorum Ekle

Önemli Olan
♥️ Önemli Olan Bir Sınava İnek Gibi Çalışmak Değil,Sınava İnek Gibi Çalışıp Öküz Gibi Girmemektir.
Yorum Ekle

Unutma
♥️ Unutma; Her beyaz gülün siyah bir gölgesi vardır.
Yorum Ekle

Ömer AKBABA
♥️ Dil'ini terbiye etmeden önce, yüreğini terbiye et; söz yürekten gelir, dil'den çıkar...!
Yorum Ekle

Anlam Bir Söz
♥️ Hasedciye rahat, kötü huyluyu da seref yoktur
Yorum Ekle

Ask Acısını En ıyı Ben Bılırım Dıyenler
♥️ Aşkın amacı birileri için mükemmel insan olmak değildir, seni mükemmelliğe en çok yakıştıracak insanı bulmaktır…
Yorum Ekle

Dertlerimizi Avutan Akıl Ve Hikmettir
♥️ Dertlerimizi avutan akıl ve hikmettir. O engin denizlerin ötesindeki yerler değil.
Yorum Ekle

İnsanlar
♥️ İnsanlar her ne kadar sonbaharı ayrılık mevsimi kabul etmişlerse de, kaderde ayrılık varsa sonbaharı beklemez.
Yorum Ekle

Comertligin Uc Belirtisi Vardir
♥️ Comertligin uc belirtisi vardir: sozunun eri olmak, gereksiz yere ovunmemek ve sorgusuz sualsiz bagislamaktir. IMMANUEL KANT
Yorum Ekle

Eğer Bebeğiniz Güzel Ve Mükemmelse
♥️ Eğer bebeğiniz güzel ve mükemmelse; hiç ağlamıyor, huysuzlanmıyorsa, zamanında uyuyor ve her zaman bir melek kadar iyi niyetliyse, siz bir anne annesiniz! (Theresa Bloomingdale)

Yorum Ekle

Paranızı Hâlâ Sayabiliyorsanız
♥️ Paranızı hâlâ sayabiliyorsanız , gerçekten zengin değilsiniz demektir. ( J. Paul Getty )
Yorum Ekle

Bende Söz Bitmez
♥️ Bende Söz Bitmez Sende Dinleme Arzusu Bitmez!
Yorum Ekle

Yüzmesini Biliyor Olabilirsin
♥️ Yüzmesini biliyor olabilirsin ama şunu bilki okyanusa düştüğünde ancak daha fazla acı çekerek ölürsün
Yorum Ekle

Bir Yerde
♥️ bir yerde küçük insanların buyuk gölgeleri olusuyorsa orada güneş batıyor demektir.
Yorum Ekle

Sabrım
♥️ Sabrım Selametimse İntikamım Felakettir...

Yorum Ekle

Beyaz Atlı Prens Kanunu
♥️ Beyaz Atlı Prens Kanunu: Prensi bulacağım diye çok kurbağa öpülür.

Yorum Ekle

Seven Unutmaz Unutansa Sevmemistir
♥️ Seven unutmaz unutansa sevmemistir eğer sevipte unutmusa sevmesini bilmemistir.
Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?
Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak değil ölmekte değil özleyipte görmemek zor...
Yorum Ekle

Dumanımda Oyoktu Sigarayı Bıraktım
♥️ Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayı bıraktım
Yorum Ekle

Martının Denizi Sevdiği Kadar Sevebilir Misin
♥️ Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?
Yorum Ekle

Kıskanç Daha çok Sever
♥️ Kıskanç daha çok sever, fakat kıskanç olmayan daha iyi sever. MOLIER
Yorum Ekle
hüseyin günaydın
hüseyin günaydın
Admin
Admin

https://ataturk-ilkogretim.ace.st